Savino EVO 5 Performance
2 reviews- Ultra brede 62 mm banden lopen licht en comfortabel
- Bosch Performance Line met een koppel van 65 Nm
- Schijnwerper met 100 Lux lichtopbrengst en dagrijverlichting
Ultieme elektrische fiets met SUV karakter
Comfortabele top e-bike door ultra brede banden (62 mm) en vele luxe componenten
Op deze elektrische fiets voel je je als in de stoel van een luxe SUV. Deze fiets rolt zo gemakkelijk door de 62 mm brede Supero All Ground banden. De dikke banden garanderen een zeer lage rolweerstand zodat voortbewegen licht, makkelijk en uiterst comfortabel gaat. Dit wordt nog versterkt door de Suntour SP 12 parallellogram verende zadelpen. Het is een heerlijk verend zadelpen die naar achteren veert wat veel natuurlijker overkomt. Het is beter voor de rug en heupen en het absorbeert schokken supergoed.
De krachtige Bosch Performance Line CX motor met 85 Nm koppel geeft een sterke en stabiele voorstuwing. U heeft de keuze uit 3 accu’s: 400, 500 of 625 Wh. De accukeuze bepaalt uiteindelijk de actieradius van de fiets. Benieuwd welke accus het beste bij uw wensen past? Lees hier onze blog met meer informatie over onze accu's.
Verder is de verlichting vernieuwd, de koplamp geeft maar liefst 100 Lux lichtopbrengst en is voorzien van dagrijverlichting zodat u ook overdag bv. in het bos goed zichtbaar bent. De stabiele Shimano Nexus 5 naaf kan de kracht van de sterke motor aan en maakt het mogelijk om tijdens het trappen te schakelen. Het bereik van de 5 versnellingen is opvallend groot en te vergelijken met de Nexus 8 naaf.
- Ultra brede 62 mm banden lopen licht en comfortabel
- Bosch Performance Line met een koppel van 65 Nm
- Schijnwerper met 100 Lux lichtopbrengst en dagrijverlichting
Specificaties
motor fabrikant | Bosch |
model motor | Bosch Performance Line (GEN4) 25/65Nm |
motor type i | Middenmotor |
kracht motor | 250 Watt |
accu fabrikant | Bosch |
accu voltage | 36 V |
frame materiaal | aluminium |
framehoogte | 40 cm, 45 cm, 50 cm, 55 cm |
wielgrootte | 28" |
voorvork | SR Suntour XCM-ATB DS HLO |
bagagedrager | i-RACK II systeem bagagedräger |
soort versnelling | Naafversnelling met vrijloop |
aantal versnellingen | 5 speed naafversnelling met vrijloop |
schijnwerper | Fuxon FS-50 EB, 50 Lux met standlicht |
spatborden | kunststof |
remmen | Shimano BL-MT201 |
zadel | Selle Royal Essenza Plus Moderate, Selle Royal Essenza Plus Relaxed |
zadelpen | Limotec Alpha 3 A3-Z, absenkbare und gefederte Sattelstütze |
voorwielnaaf | Formula DC-20FQR |
achterwielnaaf | Shimano SG-C7002-5CD Coaster |
banden | Supero All Ground met reflectie |
stuur | Aluminium 31.8mm, 15° back sweep, Aluminium 31.8mm, 30° back sweep |
stuurpen | Aluminium, SUV-S, CSS winkelverstellbar, Slot-Mount ready |
pedalen | Wellgo C-211 mit Sandpapier |
Beoordelingen(2)

Goede fiets voor uitstekende prijs
Vorig jaar een elektrische fiets gekocht en deze bevalt erg goed. De fietsondersteuning heeft er echt voor gezorgd dat ik weer vaker de fiets pakt.
- Afstappen gaat makkelijk
- Accuduur is goed
- Makkelijke bediening
- Nog niet gevonden
Stabiele veilige fiets
Fijne fiets. Ook voor langere tochten. Op vakantie vaak gebruikt en de remmen doen het echt heel erg goed. Geeft mij een fijn en veilig gevoel.
- Goede remmen
- Genoeg versnellingen
- Ziet er mooi uit
- Geen mandje voorop
Kies een dealer en maak een proefrit!
We hebben meerdere Pegasus dealers bij jou in de buurt gevonden. Selecteer de dealer die jouw voorkeur heeft.
Ervaar een Pegasus zelf
Kom zelf ervaren hoe fijn, betrouwbaar en gemakkelijk een Pegasus fiets fietst. Vul hieronder je gegevens in. Kies in de volgende stap de dealer bij jou in de buurt. Dan neemt hij zo snel mogelijk contact met je op om een proefrit in te plannen.